مدیر سیستم
  عملکرد بیمه زنان خانه‌دار در سال ۹۲ صفر بوده است
اضافه شده توسط :  مدیر سیستم      در تاریخ : 1392/10/24
ارسال این مطلب برای ایمیل دوستان :

شهیندخت مولاوردی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در خصوص بیمه زنان خانه‌دار مکاتباتی انجام شد و بر روی تمام مکاتبات نوشته شد: «مساعدت شود» ولی با توجه به اینکه گنجایش افزایش بودجه بیش از این وجود ندارد و با توجه به سیاست انقباضی که بر نحوه تزریق بودجه و برنامه‌های اقتصادی حاکم است قطعا امکان افزایش بودجه وجود نداشته است.

وی ادامه داد: لذا در عین حال وقتی ما متوجه شدیم که اعتبار پیشنهادی ما به 15 میلیارد تومان رسیده است درخواست کردیم که حتماً مساعدتی شود تا قبل از اینکه لایحه دولت به مجلس برسد تغییراتی بر روی آن اعمال شود.

مولاوردی اظهار داشت: اما ظاهراً امکان افزایش آن وجود نداشته است و استدلال من این است که با اعتبار سال 92 اگر مقایسه کنیم کاهش 85 درصدی اعتبار بیمه زنان خانه‌دار در صورتیکه 100 میلیارد تومان کاملاً تخصیص پیدا کرده بود درست است اما عملکرد در سال 92 صفر بوده است و بنابراین اگر این 15 میلیارد تومان به صورت واقعی محقق شود بنابراین می‌تواند اتفاق خوبی بیفتد و پایه‌‌ای برای سال‌های بعد باشد.

وی تصریح کرد: اما مقایسه با سال 92 و اینکه بودجه بیمه زنان خانه‌دار 85 درصد کاهش داشته است درست به نظر نمی‌رسد و اگر واقعا کل 15 میلیارد تومان اختصاص داده شود از آن استقبال می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا برای سال‌های آینده پله پله اعتبارات آن را افزایش دهیم.

انتهای پیام/